Vijf Hattemse Kunstenaars, vijf adressen

Open atelierdagen Noord Oost Veluwe en Hattem 2026

wanneer
03 - 4 oktober
plaats
Hattem

Dit jaar openen 5 Hattemse kunstenaars 3 en 4 oktober de deuren van hun ateliers voor bezoekers.
Maak kennis met de fotografie van Wilma Wijnen; de beelden van Erica Hadjidakis; de schilderijen van Roeli Rumscheidt, Christien Bouw en Ellen Dijkhuis.

Tijdens de Open Atelierdagen Noord Oost Veluwe stellen kunstenaars hun werkruimte open voor publiek. In Hattem stap je letterlijk binnen in de persoonlijke ateliers van Wilma Wijnen, Roeli Rumscheidt, Cristien Bouw, Ellen Dijkhuis en Erica Hadjidakis. Ga naar de website van de Open Atelierdagen voor de locaties.

Je ziet er voltooide kunstwerken én werk in uitvoering. Daarnaast is er de mogelijkheid vragen te stellen aan de kunstenaar over gebruikte technieken, materialen en de inspiratie achter de kunst. In gesprek gaan met elkaar, kijken en wellicht kopen van kunst in een ongedwongen sfeer. Het atelierbezoek is gratis en geheel vrijblijvend

Wanneer

-
-

Prijzen

Entreeprijs
gratis

Het atelierbezoek is gratis en geheel vrijblijvend

Locatie

Atelier Ellen Dijkhuis

Laat je verrassen en ontroeren. Raak creatief geïnspireerd. Als kunstliefhebber kun je je hart halen.