Deelnemers Kunstmaand Hattem

De Hattemer 2e Walsteeg 4:
Jan van der Meij uit Exloo www.schaduwlicht.nl jvandermeij@schaduwlicht.nl

Vicaris koffie, thee & meer 2e Walsteeg 8:
Willeke Klaassen uit Hattem www.willekeklaassen.nl willekeklaassen@me.com
Hans Lambrechts uit Hattem www.hanslambrechts.simpsite.nl hlambrechts@kpnmail.nl

@Sabine Haar & zo 2e Walsteeg 10:
Jolanda Meesters uit Norg www.jolandameesters.nl jolanda@jolandameesters.nl

Voerman Museum Hattem Achterstraat 48:
Roeli Rumscheidt uit Hattem r.rumscheidt@gmail.com

Angelart kunst&zo Achterstraat 50:
Erik Borst uit Hattem www.eborst.nl
Lia Nauta uit Zwolle www.lianauta.nl
Harmke Zwep uit Vierhouten www.harmkezwep.exto.nl

Atelier Even Binnen Adelaarshoek 5a:
Inge van der Sluis uit Hattem ivandersluis@live.nl

Atelier Dijkpoort Dijkpoort 1:
Edith de Jong uit Wapenveld www.dijkpoorthattem.nl mail@edithdejong.art

Stadstuin op de hoek van Kleine Gracht en Geldersedijk:
www.beeldhouwersgildehattem.nl beeldhouwersgildehattem@outlook.com
Ineke Crans uit Wapenveld Annelies Hardam uit Wezep
Aart Elkink uit Hattem
Henk van den Berg uit Hattem

Atelier Voermankoepel Geldersedijk 1a:
Inge in 't Hout uit Hattem www.ingeinthout-thisway.exto.nl ingeinthout@planet.nl
Roeli Rumscheidt uit Hattem FB & Insta r.rumscheidt@gmail.com

Visit Hattem Kerkhofstraat 2: Fotografie Expositie
Lianne Loeffen - Doorkijkje in Hattem - Insta /lianne.loeffen
Betty Veldkamp - Verwondering in Stilte - Insta /bettyvvo
Margreet Woudenberg - Fietsfun op Kerkplein - Insta /mwoudenberg
Wilma Hobbyfotografie - Flip Hul - Insta /wilma_hobbyfotografie
Hattem Photography - Hoogwater - Insta /hattemphotography

Partycentrum De Franse School Kerkplein 16:
Linda Westera uit Kampen www.lindawestera.nl info@lindawestera.nl
Hetty Zuidgeest uit Heerde hetty.zuidgeest@hetnet.nl

Het Logement Living & Giving Kerkstraat 1:
Hester Molenberg uit Ommen www.hestermolenberg.nl bag.jans@kpnmail.nl

De Leckernije Kerkstraat 3:
Irene Damminga uit Werkendam www.dammingafotografie.nl damminga@hetnet.nl

WenZ-lifestyle Kerkstraat 4b:
Gertiene Post uit Hattem gertiene@hotmail.com

Gerrie Blok Kerkstraat 5:
Daniëlle Broekhuizen-Mazzola uit Wetering www.daniellebroekhuizen-mazzola.com art@daniellebroekhuizen-mazzola.com

ModeTheater Kerkstraat 9:
Ingrid Mertens uit Dalfsen www.ingridmertens.nl immmertens@gmail.com

Moda Berry Men Kerkstraat 12-1:
Jeanique van den Berg uit Sellingen www.fotojeanique.com info@fotojeanique.com

Inpandige beeldentuin Kerkstraat 13:
Riet Breembroek uit Hattem rietbreembroek@hotmail.com
Coby van Buuren uit Zwolle artvanbuuren@gmail.com
Ineke Crans uit Wapenveld www.metamorfe2000.com inekecrans@kpnmail.nl
Erica Hadjidakis uit Hattem www.ericahadjidakis.nl erica.hadjidakis@home.nl
Annelies Hardam uit Wezep www.ateliertbrilletje.nl info@ateliertbrilletje.nl
Benjo Hooijschuur uit Heino marthahooijschuur@live.nl
Charlotte Jansen uit Zwolle jansencharlotte@hotmail.nl
Bert Koerts uit Eibergen www.bertkoerts.nl bertkoerts59@gmail.com
Riekje Kuipers uit Hattem info@rikuri.nl
Marcelle van der Leeuw uit Ansen www.hetbladvanvandebomen.nl mjvanderleeuw1@gmail.com
Edith Madou uit Deventer www.edithmadou.nl edithmadou@gmail.com
Helene van der Meer uit Zwolle www.helenekeramiek.nl heleneweenink@yahoo.com
Koen Ongersma uit Ermelo www.vuuronderas.nl koen@ongersma.net
Willeke Orsel uit Kampen www.willekeorsel.com atelierwillekeorsel@gmail.com
Inge van der Sluis uit Hattem ivandersluis@live.nl
Leo Stravers uit Almere-Buiten www.costra.nl leostravers@hotmail.com
Bob Wierenga uit Zwolle www.bobinbeeld.exto.nl infobobinbeeld@home.nl

Nagelhout Interieurstoffering Kerkstraat 17:
Hans Borst uit Hattem www.hborstfotografie.nl info@hborstfotografie.nl

Déjà-Vu Hattem Kerkstraat 19:
Ruud Rous uit Arnhem www.ruudrouspopart.com ruud.rous@gmail.com

Pierre Eyecare Kerkstraat 22:
Joop Luimes uit Epe www.joopluimes.com info@joopluimes.com

Elferink Schoenen Kerkstraat 23:
Randolph Algera uit Heerenveen www.art-decor.nl info@art-decor.nl

Het Pakhuis Kerkstraat 25:
Ingrid Mertens uit Dalfsen www.ingridmertens.nl immmertens@gmail.com
Ruud Weenink uit Ermelo arweenink@hotmail.com

Ter Stal Kerkstraat 27-29:
Irene Damminga uit Werkendam www.dammingafotografie.nl damminga@hetnet.nl

De Fontein Kerkstraat 32:
Aleida Kok-Westrik uit Hattem www.aleidakaooka.nl aleida@kokhattem.nl

Zusjes Lingerie Kerkstraat 38:
Gabriëlle Westra uit Heerenveen www.gabriellewestra.com gabriellewestra@gmail.com

De Normaalste Zaak Kerkstraat 39:
Jeanique van den Berg uit Sellingen www.fotojeanique.com info@fotojeanique.com

SISZ Fashion Kerkstraat 45:
Trudi Middelkoop uit Schoonrewoerd www.trudimiddelkoop.nl trudi.middelkoop@gmail.com

The Celtic Country Store Kerkstraat 47:
Ton van Kooten uit Apeldoorn www.tonvankooten.nl ton.v.kooten@gmail.com

NOGSTEEDSLEUK Kerkstraat 55:
Jolanda Meesters uit Norg www.jolandameesters.nl jolanda@jolandameesters.nl

De Raadslieden van Hattem Koestraat 1:
Anneke Bagerman uit Hattem www.anneke-art.nl annekebagerman@gmail.com
Monique Eshuis uit Hattem www.eshuis.exto.nl mon.eshuis@gmail.com
Inge in 't Hout uit Hattem www.ingeinthout-thisway.exto.nl ingeinthout@planet.nl
Marianne Voeten uit Hattem www.mariannevoeten.nl floru041@planet.nl

Atelier Susanne Annot Kruisstraat 3:
Susanne Annot uit Hattem www.susanneannot.nl susanne@annot.nl

Twee Steekjes Los Kruisstraat 9:
Miriam Verbeek uit Zutphen www.miriamverbeek.nl miriamverbeek1@hotmail.com

Bloemen van Karin Kruisstraat 10:
Vilma van den Berg uit Sellingen www.vilma-art.nl info@vilma-art.nl

Veltkamp Tweewielers Kruisstraat 12:
Joepe Bos uit Zwolle www.joepebos.nl info@joepebos.nl

CAVOI Kruisstraat 15:
Mirna Tuten-Onderdijk uit Zwolle www.echtmirna.nl info@echtmirna.nl

Wijnkoperij Henri Bloem Kruisstraat 17:
Barbara Bosscher uit Meppel www.barbarabosscher.nl barbarabosscher@live.nl

Zus in het Groen Kruisstraat 19:
Vilma van den Berg uit Sellingen www.vilma-art.nl info@vilma-art.nl

Bruno Barat Art Gallery Kruisstraat 21:
Janine Agteres uit Hattem janineagteres@gmail.com
Everdien Post uit Zwolle www.everdienpost.nl everdien.post@home.nl

Tutti Gelati Markt 3:
Joepe Bos uit Zwolle www.joepebos.nl info@joepebos.nl

Teo Visser Molenbelt 1:
Simone Visser uit Lochem www.simonevisser.com info@simonevisser.com
Wim Visser uit Velp wimwillemvisser@gmail.com

Hartje Hattem Molenbelt 2:
Jeroen Bijl uit Arriën www.achteresch.nl w.bijl5@planet.nl

Art-Niveau Molenbelt 2:
René Eenhoorn uit Hattem tel. 038-4445226

Buurtzorg Hattem Molenbelt 2:
Angela Peters uit Hattem www.angelartkunstenzo.nl info@angelapeters.nl

Hoedenatelier Zoetelief Molenbelt 2:
Grietje Verwoerd Hattem g.verwoerd@kpnplanet.nl

Anton Pieck Museum Noordwal 31
Anton Pieck www.antonpieckmuseum.nl info@antonpieckmuseum.nl

Beeldhouwersgilde Hattem Ridderstraat 8:
Beeldhouwkunst Diverse Gildeleden Hattem e.o. www.beeldhouwersgildehattem.nl beeldhouwersgildehattem@outlook.com

Informatiecentrum Herinrichting Binnenstad Ridderstraat 10:
Cobi ten Kate Dieren cobitenkate@gmail.com

Huis en Hof Ridderstraat 27:
Ellen Dijkhuis Hattem www.ellendijkhuis.nl zvdl.ellen@gmail.com

Notariaat Hattem Ridderstraat 56:
Randolph Algera Heerenveen www.art-decor.nl info@art-decor.nl

Posthuis Makelaardij Zuidwal 52:
Jan van der Meij Exloo www.schaduwlicht.nl jvandermeij@schaduwlicht.nl